NEWS  Uroczyste Jasełka

2020-12-22

Dnia 22 grudnia 2020 r. dzieci z grupy Biedronki przedstawiły jasełka pt. Tak! On jest Królem!, które wprowadziły uczestników tego spotkania w radosną atmosferę  Świąt Bożego Narodzenia. Przedstawienie było wyjątkowe. Mali aktorzy, we wspaniałych strojach prezentowali się doskonale. Dzieci  recytowały teksty i interpretowały w sposób aktorski swoje role. Do szopki przybyli pastuszkowie oraz królowie, którzy przynieśli Dzieciątku  dary, a gwiazdeczki przyozdobiły choinkę. Nasi artyści śpiewali pastorałki i wykonywali układy taneczno - ruchowe. Całej uroczystości towarzyszyła przepiękna gama pastorałek. Na koniec dzieci złożyły świąteczne życzenia.

A.Ch.