NEWS  W jesiennym kąciku

2019-10-08

W kąciku przyrodniczym u „Słoneczek” na dobre zagościła jesień. Znalazły się w nim skarby jesieni przyniesione przez dzieci: orzechy, żołędzie, kasztany, liście oraz owoce. Kolorowy bukiet z hortensji, jeżówki, cynii, wrzośców i innych kwiatów pięknie ozdabia kącik, a żółto-pomarańczowe dynie przypominają, że mamy już złotą jesień. Brązowe, błyszczące kasztany zachęcają dzieci do różnych zabaw. Kącik przyrodniczy cieszy się dużym zainteresowaniem wśród przedszkolaków. Mali przyrodnicy bardzo chętnie oglądają i podziwiają przyniesione okazy. Ostatnio posadziliśmy kiełkującą pestkę z awokado, będziemy się nią opiekować i obserwować wzrost rośliny.

Dziękujemy za systematyczne wzbogacanie i upiększanie jesiennego kącika wszystkim dzieciom
i rodzicom.

K.A.