NEWS  Rytm i melodia

2019-06-23

,,Rytm i melodia' to Festiwal Piosenki Dziecięcej i Tańca w Lublinie. Odbył się on 9 czerwca 2019 r. w Sali Koncertowej Filharmonii Lubelskiej im.H.Wieniawskiego. Swoje zdolności artystyczne prezentowały tam dzieci z przedszkoli i szkół zarówno z Lublina jak i okolicznych miejscowości. Przedszkole w Niemcach reprezentowała czwórka utalentowanych dzieci z najstarszych grup naszej placówki. Na dużej scenie zaśpiewali piosenkę ,,Bajkowy krawiec'. Zostali nagrodzeni licznymi brawami szerokiej publiczności.
Niesamowita sceneria i magia tego miejsca na długo pozostaną w pamięci naszych przedszkolaków.

M.B.