NEWS  Mama i Tata - najpiękniejsze słowa świata

2019-06-06

Mama i tata to wielkie słowa, które są synonimem miłości, ciepła, dobra i szczęścia. Dla dziecka to najważniejsze osoby, należy więc troszczyć się i pielęgnować więź między tymi osobami.
Dlatego też w naszym przedszkolu panie pomogły dzieciom wyrazić miłość do rodziców organizując uroczyste akademie. Sale przedszkolne stały się scenami, na których dzieci zaprezentowały bogaty program artystyczny. W jednej z grup również rodzice zaangażowali się w przygotowanie uroczystości poprzez zatańczenie ze swoimi dziećmi. Podczas wręczania własnoręcznie wykonanych upominków uściskom i całusom nie było końca.

Serdecznie dziękujemy rodzicom za zaangażowanie i przybycie. Życzymy samych radosnych chwil w życiu.

A.Ch.