NEWS  Dzień Babci i Dziadka w naszym przedszkolu

2019-02-06

21 i 22 stycznia, jak co roku w naszym przedszkolu zorganizowana została uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Każda grupa przedszkolna zapraszała swoich Dziadków i Babcie w inny dzień. We wszystkich grupach dzieci prezentowały wiersze, piosenki o babci i dziadku, piosenki i wiersze o tematyce zimowej, tańczyły, grały na instrumentach, przygotowały  inscenizacje, przedstawienia. Na koniec każdego występu dzieci obdarowywały swoich bliskich własnoręcznie przygotowanymi upominkami. Po części artystycznej wspólny, słodki poczęstunek był doskonałą okazją do rozmów w czasie których wszyscy mogli podzielić się wrażeniami.

To były naprawdę wyjątkowe dni, pełne uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków po raz kolejny ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami.

Kochanym Babciom i drogim Dziadkom jeszcze raz życzymy samych pięknych chwil w życiu i tego, aby zawsze byli dumni ze swych wnuków jak w dniu ich występu.

K.A.