NEWS  Festyn Rodzinny

2018-06-13

Festyn Rodzinny, to propozycja na świetną rozrywkę dla tych mniejszych jak i całkiem starszych. Tegoroczny piknik  rozpoczął się punktualnie o godz. 14. Atrakcji było sporo i każdy uczestnik niezależnie od wieku znalazł coś dla siebie. Przygotowano dmuchane zamki i zjeżdżalnie, trampoliny,  konkursy sportowe, malowanie twarzy, czy przejażdżkę konikiem. Dla łasuchów przygotowano kąciki z watą cukrową i popkornem. Młodszym dzieciom podobały się też przedszkolne zabawki i place zabaw.
Atmosfera była iście rodzinna i czas upływał nam bardzo szybko. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za wspólną zabawę i zapraszamy za rok.

E.D.